Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
13
16
19
20
24
25
26
27

bip logo pomn1 grad

BohaterON w Twojej Szkole banerki 300x250

Sukces polonistyczny

Z radością informujemy, że Wiktoria Bogusz, uczennica klasy 8b, zakwalifikowała się do finału konkursu zDolny Ślązaczek z języka polskiego. Etap, w którym spotkają się najlepsi uczniowie z województwa, odbędzie się 13 lutego. Trzymamy kciuki!

 

Wyniki międzyszkolnego konkursu Christmas Collage
Miło nam  ogłosić wyniki tegorocznego konkursu plastyczno-językowego Christmas Collage dedykowanego uczniom klas 1-3.
Klasy pierwsze
I miejsce Agnieszka Błaszczyk SP 15
II miejsce Nina Zawisza SP 85
III miejsce Kornel McKeown SP 97

Czytaj więcej...

Szpik to życie

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 8c Antoni Cichoń został laureatem Międzyszkolnego Konkursu " Krew- Komórki- Szpik to...Życie!" Antek zajął drugie miejsce w kategorii "ULOTKA". Konkurs zorganizowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Liceum Ogólnokształcące nr I. Gratulujemy Antkowi sukcesu i postawy krzewiącej szczytną ideę krwiodawstwa oraz transplantację komórkową i dawstwo szpiku kostnego.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ZAKŁADKA EKOLOGICZNA
Zakończył się organizowany już po raz 14 przez naszą szkołę międzyszkolny konkurs "ZAKŁADKA EKOLOGICZNA- Odpady segregujesz – Ziemię ratujesz". Spośród kilkudziesięciu prac organizatorzy nagrodzili 12 prac. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia podczas warsztatów ekologicznych odbywających się w na terenie naszej placówki.

Przez Sybir do Niepodległej

Historię można promować i uczyć się jej na wiele sposobów. Jednym z nich było wykonanie  plakatu o  trudnych losach Polaków na przestrzeni czasów. Ta sztuka udała się Marcie Wolskiej z klasy 5A oraz Klaudii Klimczyk z klasy 8C, które zdobyły wyróżnienia w konkursie „Przez Sybir do Niepodległej”. Ich prace wraz z pozostałymi laureatami można podziwiać w Centrum Historii Zajezdnia. Gratulujemy!
 

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logon   logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia